index kontakt hledání
 
nákupní košík

0.00 Kč
Prodlužování vlasů - Pravé vlasy - keratin, bellargo, ring
Pramínky délka 56 cm plavá blond - keratin, bellargo, ring  Cena:    Kč
Akční nabídka - při nákupu 60ti pramínků poštovné zdarma. Minimální odběr 40 pramínků, termín doručení 2-3 týdny od připsání platby. Tuto zásilku nelze objednat na dobírku, pouze, jako předplacenou zásilku.

Tyto pramínky můžete vybírat v odstínech #16, #22 a #27 + ve všech barvách základního vzorníku. Barvu a metodu připevnění vepište do poznámky.

Cena 100 pramínků je 1350 Kč..

Pramínky jsou připraveny s keratinovými spojkami ''U'' (nehtíky), za stejnou cenu možno objednat spojky ve tvaru I. Microrings - cena 1500Kč včetně spojek.

U metody I spojky (belargo, bond) a microrings lze objednávat pouze po stovkách ks. (100ks, 200 ks...)

Možno vidět vzorník předem. Možnost osobního vyzvednutí Praha a Brno. Na zahuštění postačí 60pramínků, na prodloužení je potřeba minimálně 100 pramínků.

Pravé lidské vlasy „silky soft“ s keratinovými spoji, délka 56 cm, barva béžová blond. Pramínky za zlomek ceny, kterou zaplatíte v kadeřnictví. Ze zahuštěné hřívy se dají dělat jakékoli účesy, dají se zastřihnout, dá se s nimi spát, plavat, cokoli, jako s vlastními vlasy - žehlit, kulmovat, fénovat, tužit a lakovat stejně, jako Vaše vlastní vlasy. Cena je za 1 pramínek 0,5g. Dají se i barvit (ne odbarvovat), ale nedoporučujeme.

« zpět Množství